KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303102
nr 1430 3102
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, "Vadstena". Signerad, daterad 30/8 -39. Olja på pannå, 15x20, yttermått inklusive ram: 23x29 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 8 november 2021
kl 18:24:35
1.500 kr
2.600 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin