KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12382553
nr 1238 2553
Erik Olson (1901-1986), Sverige. "Livets Kretsgång". Utförd november 1921, signerad EON. Olja på duk, uppfodrad duk, 20x29,5 cm
Utrop:
60.000 kr
Såld:
41.000 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:32:51
40.000 kr
- Klassiska
25 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska