KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423270
nr 1742 3270
Erik Löfgren
(1919-1996), Sverige
Oljemålning, "Blåskuggan". Signerad. Olja på duk, 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 28x40 cm
Erik Löfgren, svensk bildkonstnär född 1919, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:20:04
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr