KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12543103

nr 1254 3103

Erik Lo Ohlqvist

(1914-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad Erik Lo. Olja på duk, 64x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 maj 2019
kl 20:37:13

6/5 23:31:09 1      Vinnande bud

Erik Lo Ohlqvist

Läs mer om Erik Lo Ohlqvist