KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486465
nr 1348 6465
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 45x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:27:48
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)