KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286372
nr 1528 6372
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 93, "flyttning från Karlavägen 30,1992" duk, 91x72 cm, yttermått inklusive ram: 102x82 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:03:45
16/3 20:12:21
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund