KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954180
nr 1495 4180
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -85, "Lever han?". Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:28:28
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund