KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556310
nr 1455 6310
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Oljemålning, Båthus. Signerad. Olja på pannå, 45x53, yttermått inklusive ram: 65x75 cm
måndag 21 mars 2022
kl 20:24:06
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson