KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598023

nr 1459 8023

Erik B Gustavsson

(1913-2005), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1969, stilleben. Olja på pannå, 60x45cm, yttermått inklusive ram: 63x48cm

Erik Birger Gustavsson, svensk målare född 1913 i Eskilstuna, död 2005.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 april 2022
kl 20:24:47

31/3 20:43:53 1      250 kr
3/4 10:55:55 2      Vinnande bud

Erik B Gustavsson

Läs mer om Erik B Gustavsson