KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477088
nr 1447 7088
Enrico Gargiulo
(1881-1948), Italien
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 46x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
Enrico Gargiulo, italiensk målare född 1881, död 1948.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:39:56
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Enrico Gargiulo
Läs mer om Enrico Gargiulo