KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835036
nr 1383 5036
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Signerad, Ragvalds trappor Stockholm. Olja på duk, 44x30, yttermått inklusive ram: 63x49 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:41:16
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr