KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15992006

nr 1599 2006

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 februari 2024
kl 18:38:15

13/2 10:22:21 1      100 kr
13/2 22:53:54 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom