KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342148

nr 1234 2148

Elvi Tondén

(1886-1971), Sverige

Oljemålning, Elvi Tondén (1886-1971), Sverige. Väg. Signerad 1933. Olja på duk, 50x60 cm

Elvi Tondén, svensk bildkonstnär född 1886, död 1971.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:14:53

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elvi Tondén

Läs mer om Elvi Tondén