KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314095
nr 1431 4095
Elsa Theander, Signerad, marin. Olja på duk, 69x59, yttermått inklusive ram: 72x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 november 2021
kl 19:33:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)