KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072076

nr 1407 2076

Elsa Mårtensson

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Elsa Mårtensson (f. 1918), Sverige. Signerad. Olja på duk, 60x80cm, yttermått inklusive ram: 80x100cm

Elsa Mårtensson, svensk konstnär född i Malmö 1918.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:47:50

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elsa Mårtensson

Läs mer om Elsa Mårtensson