KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343318

nr 1234 3318

Ellis Wallin

(1888-1972), Sverige

Oljemålning, Ellis Wallin (1888-1972), Sverige. Staketet, signerad. 1959. Olja på duk, 45x55

Ellis Wallin, född 1888 i Uppsala, död 1972, svensk målare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:48:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ellis Wallin

Läs mer om Ellis Wallin