KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12396560
nr 1239 6560
Ella Raymond
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, "Sned Reng", Monogramsignerad, signerad a tergo. Olja på duk, 96x117 cm
Ella Raymond, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:17:03
4/3 09:50:15
300 kr
4/3 19:12:03