KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119136
nr 1611 9136
Elisabeth Ekwall. Signerad, daterad 2021, efter Degas. Olja på duk, 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 32x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:35:31
100 kr
150 kr
200 kr