KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728438
nr 1572 8438
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, "Vid Blecktornsgränd". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, 52x63 cm, yttermått inklusive ram: 74x85 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:38:44
22/10 16:15:15
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg