KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488499
nr 1448 8499
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stadsmotiv. Olja på pannå, 61x50cm, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:42:35
9/2 23:29:14
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg