KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12732113
nr 1273 2113
Elis Ã…slund
(1872-1956), Sverige
Oljemålning, Putti, Signerad, Daterad 1920-21. Olja på pannå, 49x103 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:02:46
31/8 21:55:47
100 kr
1/9 18:02:59
Elis Ã…slund
Läs mer om Elis Ã…slund