KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15542017

nr 1554 2017

Elin Källman

(f. 1977), Sverige

Oljemålning, Kvinna i vattenbryn. Monogramsignerad a tergo. Olja på pannå, bildmått: 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm

Elin Källman, svensk bildkonstnär född 1977.

måndag 7 augusti 2023
kl 18:32:50

Elin Källman

Läs mer om Elin Källman