KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15493194

nr 1549 3194

Elias Maria Reti

(f. 1956), Tyskland

Oljemålning, Signerad, daterad 1984. Olja på pannå, 40x50 cm, oramad

Elias Maria Reti, bildkonstnär av ungerskjudisk härkomst född i Budapest 1956.

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:29:02

Elias Maria Reti

Läs mer om Elias Maria Reti