KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12284500

nr 1228 4500

Elias Erdtman

(1862-1945), Sverige

Oljemålning, Båthus. Signerad. Olja på duk, 45x71 cm

Elias Erdtman, svensk målare född 1862, död 1945.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 14 januari 2019
kl 19:53:02

Elias Erdtman

Läs mer om Elias Erdtman