KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167300

nr 1216 7300

Elias Erdtman

(1862-1945), Sverige

Oljemålning, Båthus. Signerad. Olja på duk, 45x71 cm

Elias Erdtman, svensk målare född 1862, död 1945.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 12 november 2018
kl 20:29:14

12/11 18:33:43 1      Vinnande bud

Elias Erdtman

Läs mer om Elias Erdtman