KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275203
nr 1227 5203
Ekelund, Gård, signerad. Olja på duk, 41x80
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:57:36
700 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr