KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16144174
nr 1614 4174
Einar Palme (1901-1993), Sverige. Signerad, Landskap. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:34:01
19/4 15:51:08
700 kr
22/4 17:22:25