KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14721035

nr 1472 1035

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Oljemålning, Betraktare. Signerad och daterad -70. Olja på pannå, 68x54 cm, yttermått inklusive ram: 81x67 cm

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:23:48)
Uppdatera
Visning

fredag 27/5, lördag 28/5, söndag 29/5 och måndag 30/5

Auktionen
avslutas:

måndag 30 maj kl 20:11:46

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 30 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman