KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763565
nr 1576 3565
Einar Forseth "Stadsmotiv". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 47x27 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:54:21
100 kr
150 kr