KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12122245
nr 1212 2245
Einar Berg, Segelbåtar, signerad. Olja på pannå, 61x72
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:42:10
1.000 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)