KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814116
nr 1281 4116
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Oljemålning, Egron Lundgren (1815-1875), Sverige, tillskriven. Ej signerad. Olja på pannå, 26x19 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:43:45
8/10 15:41:28
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren