KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117110
nr 1311 7110
Egon Helge, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk, 91x72cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:52:27
100 kr
150 kr
200 kr