ART / Oil paintings / Oil painting 13614115
nr 1361 4115
OIL PAINTING
efter Carl Bloch, von Svend Andersen. No signature. Oil on canvas, 83x68cm, damaged, duk.
efter Carl Bloch, von Svend Andersen. Ej signerad. Olja på duk, 83x68cm
Condition: skadad, duk
800
SEK 250
Monday November 23 2020
at 19:49:49
21/11 20:57:52
200 kr
22/11 23:56:58