KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17233368
nr 1723 3368
Eeva Bäckström
(1926-2015), Sverige
Oljemålning, Påskrift a tergo, Duvor. Ej signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:51:49
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Eeva Bäckström
Läs mer om Eeva Bäckström