KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13326118

nr 1332 6118

Eero Gröndahl, Finland. Vinterlandskap, Ej signerad. Olja på duk, 40x45 cm

Utrop:

500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:40:53