KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498212
nr 1249 8212
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 51. Olja på duk, 46x85
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:34:58
22/4 18:21:37
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers