KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848683
nr 1284 8683
Edvin Bodin
(1898-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1955. Olja på pannå, 35x61cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:31:41
28/10 07:53:04
Edvin Bodin
Läs mer om Edvin Bodin