KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144558
nr 1714 4558
Edvard (edi) von Dembinski, gata. Signerad. Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x27
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:08:30
28/7 08:47:54
28/7 18:02:14