KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351026
nr 1335 1026
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Edith Gert (1906-1983), Sverige. Interiör med kvinna vid ett piano. Signerad E Gert. Olja på duk, 58x70cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:57:14
350 kr
500 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer