KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568345
nr 1356 8345
Edit Gustafson
(1886-1968), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm
Edit Gustafson, svensk målare född 1886 i Uppsala, död 1968.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:56:34
21/10 22:17:20
Edit Gustafson
Läs mer om Edit Gustafson