KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568345

nr 1356 8345

Edit Gustafson

(1886-1968), Sverige

Oljemålning, Edit Gustafson (1886-1968), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm

Edit Gustafson, svensk målare född 1886 i Uppsala, död 1968.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:56:34

21/10 22:17:20 1      Vinnande bud

Edit Gustafson

Läs mer om Edit Gustafson