KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342182

nr 1234 2182

Edgar Wallin

(1892-1963), Sverige

Oljemålning, Edgar Wallin (1892-1963), Sverige. Signerad, Katarinavägen. Olja på pannå, 35x44

Edgar Wallin, svensk målare född i Stockholm 1892, död 1963 i Stockholm.

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:33:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Edgar Wallin

Läs mer om Edgar Wallin