KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212410
nr 1721 2410
Eddie Hammarström
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, "Domherrar". Signerad. Olja på duk, 29x58 cm, yttermått inklusive ram: 43x72
Eddie Hammarström, svensk konstnär född 1916, död 1993.
Utrop:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:25:20
Eddie Hammarström
Läs mer om Eddie Hammarström