KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411009
nr 1241 1009
Eddie Figge
(1904-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1949. Olja på pannå, 67x53 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:04:41
1.500 kr
1.700 kr
Eddie Figge
Läs mer om Eddie Figge