KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343317

nr 1234 3317

E Hedenström, Landskap, signerad. Olja på duk, 45x60

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:46:07

11/2 18:45:59 1      Vinnande bud