KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497488

nr 1249 7488

E Braithwaite. Signerad, daterad 1884, fors. Olja på duk, 60x39

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 20:58:47)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 20:49:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/4 05:53:05 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hackefors Porslins AB
Porslinsfabrik grundad i Linköping 1929.
Orrefors glasbruk
Glasbruk anlagt i Småland 1898.
Alsterfors glasbruk
Alsterfors var ett glasbruk etablerat 1886 och avveklat 1980.
Johansfors glasbruk