KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776210

nr 1477 6210

Doroty Ruhne Sempinski. Signerad, daterad 57, stilleben. Olja på duk, 33x54 cm, yttermått inklusive ram: 43x64 cm

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 18:32:56)
Uppdatera
Visning

fredag 1/7, lördag 2/7, söndag 3/7 och måndag 4/7

Auktionen
avslutas:

måndag 4 juli kl 18:39:39

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
23/6 11:33:55 1      300 kr
23/6 11:40:26 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor