KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353012

nr 1235 3012

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Oljemålning, Doris Hennix (1908-1997), Sverige. Tyska Kyrkan, Stockholm. Signerad, daterad -55. Olja på duk, ca 73x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:39:06

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix