KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353012

nr 1235 3012

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Oljemålning, Doris Hennix (1908-1997), Sverige. Tyska Kyrkan, Stockholm. Signerad, daterad -55. Olja på duk, ca 73x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:39:06

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix