KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873004

nr 1587 3004

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 43. Olja på pannå, 25x32 cm, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Utrop:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:23:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 11 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix