KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14072245

nr 1407 2245

Dora Wahlroos

(1870-1947)

Oljemålning, Dora Wahlroos (1870-1947), Signerad, kustmotiv. Olja på pannå, 28x45cm, yttermått inklusive ram: 38x55cm

måndag 5 juli 2021
kl 19:33:24