KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418173
nr 1541 8173
Donald William-Olsson
(1889-1961), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad -26, "Midsommar". Olja på duk, 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 19:23:03
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Donald William-Olsson
Läs mer om Donald William-Olsson